Galeria zdjęć podwodnychOtchłań zachwytu

Niezwykły podwodny świat jest ogromny i olśniewająco bogaty. Tętni wielokolorowym życiem. I tak jak piękno oceanów ma wiele przejawów, istnieje wiele sposobów na jego pokazanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych galerii zdjęć podwodnych, które zostały podzielone według typu użytego obiektywu.

Przeglądaj

Poznaj fotografów

Jun Shimizu

Jun Shimizu

Wiedziony przez zachwyt nad „niebem widzianym spod wody”, Jun Shimizu odwiedza różne zakątki globu, w których fotografuje plaże i uwiecznia widoki z podwodnej perspektywy. Pisze artykuły i robi zdjęcia dla japońskich magazynów poświęconych fotografii i nurkowaniu, a także uczy fotografii podwodnej w pięciogwiazdkowym kurorcie dla miłośników nurkowania PADI na Okinawie.

Richard Meng

Richard Meng

Richard Meng fotografuje wszelkie stworzenia morskie, od płetwala błękitnego po mikroskopijne organizmy. Zdobył kilka nagród w rozmaitych konkursach fotograficznych. Jako członek chińskiego stowarzyszenia fotografów oraz juror w chińskim konkursie zdjęć podwodnych, Richard pisze artykuły do chińskich magazynów poświęconych nurkowaniu, fotografii i podróżom, promując nurkowanie i ochronę środowiska.

Thorsten Antons

Thorsten Antons

Thorsten Antons odkrył piękno podwodnego świata, gdy miał zaledwie pięć lat. Od zawsze fascynowała go woda i w 1997 został instruktorem nurkowania. Uczył fotografii podwodnej nurków z całego świata, a obecnie fotografuje zachwycające rafy w jednym z najbardziej znanych kurortów dla nurków w Indonezji.

Wypróbuj sprzęt

Wspaniałe zdjęcia z naszej galerii zostały wykonane przy użyciu kompaktowego, zaawansowanego sprzętu Olympus do fotografii podwodnej. Nagradzane aparaty OM-D z wymienną optyką zapewniają zapierającą dech jakość zdjęć i posiadają specjalne tryby do zdjęć podwodnych. Obiektywy M.Zuiko Digital łączą w sobie najwyższej klasy optykę z kompaktową formą. Kompletny system akcesoriów podwodnych Olympus zapewnia fotografom podwodnym wygodę i wspaniałe efekty.

Uruchom symulator sprzętu i wybierz aparat oraz obiektyw, aby zobaczyć, jakich akcesoriów potrzebujesz w celu rozpoczęcia fotograficznej przygody pod wodą.

Symulator sprzętu
system
top